1.00 TL

Pediatri Portalı | Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Reklam Açıklaması

Pediatri Portalı | Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları

Pediatri Portalı, Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları konusunda, Türkiye’de olan bir sosyal soru – cevap tarzı sağlık platformunun eksikliği hissedildiği için kurulmuştur.

Amacımız; anne ve babaları, Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları konusunda bilgilendirmek, onların sorularını cevaplamaktır. Sitemizde yer alan tüm uzman üyeler yetkili ve onaylanmış profesyönellerdir.

Hemen siz de üye olarak, ücretsiz olarak sınırsız şekilde soru sorabilirsiniz. Uzman üyelerimiz gönüllü olarak tüm soruları ellerinden geldiği kadar cevaplamaya hazırdır, ayrıca Blogumuzda paylaştığımız faydalı makalelere de göz atabilirsiniz.

Çocuğunuzun Sağlığı için artık endişe etmenize gerek yok!

Çocuğunuzun veya bebeğinizin sağlığı hakkında artık endişe etmenize gerek yok, tüm gerekli bilgilere Pediatri Portalı’nda ulaşabileceksiniz. Ek hizmetlerimiz arasında; Çocuk Gelişim Tablosu, Bebek Gelişim Tablosu, Persentil Hesaplama gibi hizmetler vardır.

Sitemizden sınırsızca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Tüm sorular, cevaplar ve üyelikler yönetimin denetiminden geçmektedir. Pediatri Portalı 2005 yılında kurulmuş, yüz binden fazla sorunun cevaplandığı köklü bir platforumdur. Gece saat kaç olursa olsun, istediğiniz an sorunuzu sorabilirsiniz. Ayrıca; gizliliğinize sonsuz önem veriyoruz, asla verileriniz 3. parti şahıslar / kurumlar ile paylaşılmaz. sizleri de aramızda görmek isteriz.

Pediatri Portalı, bir sağlık kuruluşu veya uzman muayenesi yerini tutamaz. Acil durumlarda mutlaka bir sağlık kuruluşu veya yetkili bir uzmana başvurunuz. Sitemizin tüm içeriği bilgilendirme amacı ve niteliği taşımaktadır.

Bunu Paylaş

Ek Bilgi

İLİstanbul
İlçeAtaşehir
E-Postaadmin@pediatriportali.net
Web Urlhttps://pediatriportali.net/

Yorumlar