1.00 TL

mazot deposu tamiri

Reklam Açıklaması

Mazot Deposu Tamiri

Mazot deposu tamiri herkesin bildiği üzere ülkemizde bir çok ağır vasıta araçların yakıt depoları demir ve galvanizden imal edilmektedir. Özellikle demirden üretilmiş olan akaryakıt depoları zamanla çürümeye başlamaktadır. Zamanla deforme olan mazot depoları araçların bir çok sisteminde büyük ağrızalara sebep olmaktadır. Araç sahibi insanlar çürümeye başlayan dizel yakıt depolarının tamiri varmı diye sosyal medyada arayışa geçmişlerdir. Bizlerde bu arayışlara son vermek adına tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Hazırmısınız? İşte sık sorulan sorular.

Mazot Deposu Tamiri Yapılabilirmi

 

Bu soruya cevap veriyoruz. Değerli okuyucu ülkemizde sanayi bakımından işleyiş büyük bir başarı ile devam etmektedir. Eskiyen ve delinen  mazot depolarını tamir ediyoruz, bunların metal veya galvaniz olması işin zorluğunu değiştirmiyor. Kaza sonrası eğilen ve parçalanan mazot depolarınıda sağlam bir işcilikle düzeltiyoruz. Sizlerden gelen birkaç soruya cevap vereceğiz.

  1. Mazot deposu tamiri
  2. Metal yakıt deposu tamiri
  3. Özel ölçü mazot deposu
  4. Mazot deposu kuşakları
  5. Dizel yakıt deposu onarımı
  6. tır mazot deposu

 

Mazot deposu ülkemizde her araçta mevcuttur lakin ağır vasıtalarda devamlı depolarda yakıt kaçağı veya çürümesi meydana gelmektedir. Büyük iş makinaların yakıt depoları inşaat alanında hizmet verdiği için aralıklarla delinmektedir.peki bu depoların tamiri ne kadar süremektedir. Uzman ekibimizin analizinden sonra 2 saat gibi bir sürede işlem sonuçlanmaktadır.

Mazot Deposu Tamiri Nasıl Yapılır

 

Öncelikle  aracınız ile veya bir nakliye aracı ile mazot deponuzu bize getirmeniz gerekmektedir. Aracınız ile geldiğinizde ekibimiz öncelikle sizlere güzel bir ortamda cay keyfi verirken diğer personellerimiz mazot deponuzdaki yakıtı farklı bir mazot deposuna aktarma işlemine başamış bulunmaktadır. Sonrasında oto elektirik ustamız şamandıradaki elektirik tesisatını etkisiz hale getirdikten sonra 3 işleme başlıyoruz. Tekniz ustamız mazot deponuzun kuşaklarını vidalarından sökerek deponuzu tamamen aracınızdan indiriyor,teknisyen arkadaşımız kaçağı tespit ederken ekip aracın üzerindeki araca zarar verebilecek olan her yeri temizliyor ve tüm cıvataları elektirik tesisatını kontrol ediliyor.

 

Mazot Deposu Kaçak Tespiti

Teknik personellerimiz dizel mazot deponuzu temizledikten sonra içerisine hava basarak dışardan kaçağı bir köpüklü sünger ile arıyorlar, eğer depomuzda bir yamukluk varise onuda o anda düzeltip işlemi sürdürüyorlar. Tespit edilen kaçak nokta zımpara yardımı ile temizlendikten sonra kaynak yapılarak sağlamlaştırılıyor, bu işlem bittikten sora mazot deposu tekrar aynı yerine monte ediliyor ve elektrik tesisatı bağlandıktan sonra yakıt tekrar pompa aracılığı ile deponuza dolduruluyor.

Mazot Deposu Tamir Üçretleri

 

Bu işlem ücretleri arızalı olan mazot deponuzun şekline ,tesisatına göre değişiklik göstermektedir. 40 lt bir dizel mazot deposu 1 saat gibi bir sürede halledirlirken ,200 lt bir yakıt deposu bazen 2/3 saat sürebilmektedir. Tüm işlemler için bizleri arayabilir detaylı blgi alabilirsiniz.

 

Bunu Paylaş

3 Eylül 2022 23:40

4458 gün

Reklam No 2166313ba67a0c42 581 toplam görüntüleme, bugün 1
Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Ek Bilgi

ÜlkeTürkiye
İLİstanbul
İlçeümraniye
AdresEsenkentMah, Kadosan Oto Sanayi Sitesi No: 17 D:K blok, 34000 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul
Telefon05424240808
E-Postaaoperasyon@gmail.com
Web Urlhttp://www.gul-san.com

Yorumlar